ارائه خدمات فنی و مهندسی به جامعه  پزشکی

وب سایت ویراجت

معرفی وب سایت ویراجت

ویراجت سیستم تحت وب قوی است که به این کمک می کند تا حساب اینستاگرام خود را خودکار قرار دهید و خلاصه ای از فعالیت های زیر را به آسانی به صورت خودکار انجام دهید:

  • جذب فالور واقعی بر اساس انتخاب مکان نقشه و تگ

  • لایک کردن خودکار

  • فالو کردن خودکار

  • آنفالو کردن خودکار

  • فالو بک داد خودکار

  • کامنت گذاشتن خودکار

  • ارسال پست زمان دار خودکار

  • ارسال پیام دایرکت خودکار

  • و …

استفاده آسان : محیط ویراجت رو طوری طراحی کردیم تا همه ی افراد بتوانند به راحتی و بدون داشتن کمترین مشکل حساب اینستاگرام خود را مدیریت کنند، ضمن اینکه ما برای راهنمایی و پاسخگوی تمامی سوالات شما آماده ایم.

همه چیز خودکار : شما با وارد کردن تنظیمات دلخواه به راحتی می‌توانید تمامی کارهای اینستاگرام مانند جذب فالور, لایک کردن ,نظر دادن ,آنفالو کردن ارسال پست و دایرکت و … خود را خودکار کنید.

یک روز تست رایگان : باور نکردنی هست ؟ همین حالا ثبت نام کنید و سه روز تست رایگان از سیستم مدیریت و افزایش فالوور اینستاگرام ما هدیه بگیرید ، در همین یک روز از کارکرد ویراجت شگفت زده خواهید شد.

ایمن : شما میتونید بدون هیچ نگرانی از بلاک و یا بسته شدن یا هک اکانت اینستاگرام تون، با تنظیمات و راهنمایی های ما به صورت ۲۴ ساعته در اینستاگرام فعالیت داشته باشید.

طراحی واکنش‌گرا : سایت به گونه ای طراحی شده است که شما بر روی هر دستگاهی بمثل موبایل یا تیلت و … بتوانید به راحتی اینستاگرام کار کنید و حساب اینستاگرامتون رو مدیریت کنید، الان شما میتونید در هر جایی و در هرزمانی به سیستم ما دسترسی داشته باشید.

بدون نیاز به اتصال مداوم اینترنت : فعالیت های خودکار خود را تنظیم کنید ، دکمه استارت را بزنید ، مرورگرتان را ببندید و با خیال راحت به کار هایتان برسید ، سیستم ما ۲۴ ساعته اکانتتان را مدیریت خواهد کرد، هر زمان که دوست داشته باشید می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید ، تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید.

عدم نیاز به دانلود : شما نیازی به دریافت نرم افزار و غیره بر روی سیستمتان ندارید ندارید تنظیمات و مدیریت بر روی اکانت شما از روی نرم افزار تحت وب بر روی سایت ما انجام می‌شود و نیازی به سخت افزار یا اینترنت قوی ندارید.

کنترل کامل : با استفاده از امکانات حرفه ای ما شما میتونید به راحتی تمام فعالیت های اینستاگرام خود را مدیریت کنید تا بتونید به راحتی به هدفتان برسید و و حساب اینستاگرام خود را توسعه بدهید.

پشتیبانی : ما به صورت ۲۴ ساعته اطمینان رو به شما میدیم که در هر زمان هرگونه سوالی براتون پیش اومد ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

جهت ورود به وب سایت ویراجت بر روی دکمه زیر کلیک کنید