نتایج مرحله سوم جی کاپ 2017 حذف دو پرچمدار سامسونگ و سونی

مرحله سوم جی کاپ 2017 در حالی به پایان رسید که هر دو پرچمدار اول سونی و سامسونگ در سال 2017 به نفع تازه‌نفس‌های خود کنار کشیدند. در ادامه، نتایج نظرسنجی جی کاپ را در دور سوم مشاهده خواهید کرد.

دور سوم جی کاپ برای انتخاب بهترین گوشی سال 2017 نیز به پایان رسید. این مرحله از بین 10 گوشی برتر سال برگزار شد که در این بین، 5 اسمارت فون که بیشترین رای را آوردند مشخص و راهی مرحله نیمه نهایی جی کاپ شدند.

اکسپریا ایکس زد پریمیوم صدرنشین مرحله سوم جی کاپ 2017

پرچمدار کمپانی ژاپنی سونی همانند دو دور قبل، در مرحله سوم جی کاپ 2017 نیز در صدر قرار گرفت تا یک گام دیگر به تبدیل‌شدن به شگفتی این تورنمنت مهیج نزدیک شود. این بار، نزدیک به 31 درصد کاربران، به اکسپریا ایکس زد پریمیوم (Xperia XZ Premium) رای دادند تا گوشی موبایل سونی در کنار پرچمداران کمپانی‌های هواوی، سامسونگ، اپل و ال جی، به نیمه‌نهایی جی کاپ راه یابد. اما نکته جالب توجه، حذف گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به همراه سری اکسپریا ایکس زد 1 بود که به احتمال زیاد، رای آنها به سمت دو پرچمدار دیگر کمپانی‌های سازنده سرازیر شود.

مرحله نیمه نهایی جی کاپ 2017 تا دقایقی دیگر آغاز می‌شود و شما می‌بایست از بین 5 اسمارت فون برتر راه‌یافته به این مرحله، بهترین گوشی سال 2017 را انتخاب کنید تا در نهایت 3 گوشی به مرحله فینال راه یابند. توجه داشته باشید که در پایان این تورنمنت بزرگ، به 5 نفر به قید قرعه، 5 گوشی هوشمند اهدا می‌شود. جهت اطلاع از شرایط این قرعه‌کشی، به مطلب معرفی جی کاپ 2017 مراجعه کنید.

در ادامه، نتایج مرحله سوم جی کاپ را مشاهده خواهید کرد.

وب سایت منبع خبر : technomon