ارائه خدمات فنی و مهندسی به جامعه  پزشکی

فتوگرافی پزشکی تهران

[vc_row][vc_column][layerslider_vc id=”6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی )

[/vc_column_text][vc_separator border_width=”3″][vc_column_text]

امروزه عکاسی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی است و یکی از تخصصی ترین حرفه های روز دنیا، به طوری که جایگاه ویژه، انکارناپذیر و طبقه بندی شده خود را اثبات کرده است و همانند تمامی علوم و هنرهای حرفه ای به زیر شاخه های متعدد تقسیم می شود. یکی از زیر شاخه های آن که آمیزه ای از هنر و تکنیک می باشد فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی ) است. عکاسی پزشکی حرفه‌ی تخصصی خاصی است که در مقایسه با مهارت های تکنیکی دیگر، مسئولیت های بیشتری را در بر می‌گیرد.
در عکس پزشکی نباید هیچ گونه اغراق، تحریف، امحای عمدی یا افزودن قسمتی که موجب خطای بیننده می شود به کار رود. این موضوعات شامل فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی )(کلینیکی)، عکس از مراحل جراحی، تصاویر نمونه های پزشکی زنده (حاصل بیوپسی) و غیر زنده (حاصل از اتوپسی) و موارد کالبد شکافی و مسائل مربوط به پزشکی قانونی، برش های بافتی، نمونه های باکتری، آماده سازی برای ارائه به آزمایشگاه می شود.
تجهیزات فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی ) بسیار متنوع است. وسایل استاندارد شامل یک دوربین عکاسی (SLR 35) میلی متری با سری لنزهای اضافی و لنزهای نرمال, ماکرو و فلاش رینگ و تجهیزات نورپردازی و سایر وسایل است. فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی ) باید با حرفه ای ترین و کامل ترین وسایل دیجیتال و آنالوگ صورت گیرد تا بتواند بهترین تصویر را بدون اعوجاج یا دفورمه شدن و با بهترین کنتراست ارائه دهد.
تصاویر پزشکی از آنجایی که باید به عنوان مدارک پزشکی در سوابق بیمار گنجانده شوند بسیار حائز اهمیت می باشد و همچنین این تصاویر برای آموزش یا جمع آوری اطلاعات بیماران و کلیه ی امور پزشکی و درمانی مهم هستند. بنابراین ضبط تصاویر همراه با نورپردازی لازم،عکسبرداری، بزرگ نمایی، رنگ و زمینه ها نیز مهم و قابل توجه می باشند. فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی ) گاهی نیز خدمات سمعی و بصری کنفرانس های پزشکی را مدیریت می کند.
فتوگراف پزشکی ( عکاسی پزشکی ) ، جدا از برخی الزامات و مهارت‌های اجرایی، باید دانش عمومی خوبی از آناتومی و دانش اولیه در مورد فیزیولوژی و بافت شناسی داشته باشند و از اصطلاحات متداولی که در زمینه ی پاتولوژی، رادیولوژی و جراحی استفاده می شود آگاهی داشته باشند. فتوگراف پزشکی ( عکاسی پزشکی ) باید درک و حساسیت بالایی نسبت به شرایط بیمار داشته و بتوانند شرایط امنیت و احترام بیمار را طی فرآیند عکسبرداری ایجاد کنند. در مواقعی که بین بیمار و دکتر معالج مشکلی ایجاد شود وجود تصاویر قبل و بعد از عمل برای حل مشکل ضروری است. مولفه های یک فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی ) ایده آل برای پزشکان محترم تجربه و کارآمدی، تخصص، امانتداری، اطمینان، دقت و سرعت است.
عکاس پزشکی مسئولیت ثبت صادقانه عکس های قبل و بعد از عمل را دارد. بایگانی نیز در عکاسی پزشکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فتوگراف پزشکی ( عکاسی پزشکی ) امانت دار اسناد بیمار و پزشک است و نباید دسترسی به تصاویر بیماران برای غیر امکان‌پذیر باشد.
تصویربرداری در اتاق عمل جزو حساس‌ترین امور می باشد. معمولا تصویربرداران برای قرار دادن دوربین، نور و تجهیزات ضبط با اعضای تیم پزشکی مشورت می‌کنند و در خصوص استریل بودن و آرامش محیط تصویربرداری دقت لازم را به عمل می آورند.
گروه فتوگرافی پزشکی تهران ( عکاسی پزشکی ) با توجه به حساسیت این تخصص، با بهره گیری از متخصصین امر و با استفاده از دانش روز و فناوری نوین و با رعایت تمامی اصول حرفه‌ای، امانت داری، دقت و سرعت قابل قبول آمادگی کامل خود را جهت همکاری با پزشکان و متخصصان محترم اعلام می‌دارد .                       

فتوگرافی اختصاصی پزشکی تهران
بخش تخصصی فتوگرافی پزشکی این شرکت با استفاده از اطلاعات روز دنیا و بهره‌گیری از تیم متخصص و با داشتن تجربیات حاصل از ارائه مشاوره و انجام پروژه‌های گوناگون و تبادل دائم اطلاعات با متخصصین مربوطه در کنار استفاده بهینه از نیروی جوان توانسته است خدمات تخصصی خود در زمینه تهیه گراف های پلاستیک، زیبایی، ترمیمی، ایمپلنت، فتوماکروگرافی، رینوپلاستی، ارتوسرجری، ارتودنسیو غیره را به طیف گسترده‌ای از پزشکان متخصص و جراحان محترم ارائه نماید.

استفاده پزشکان از نرم‌افزار آنلاین ویرا
پزشکان محترم با استفاده از نام کاربری و رمز عبور می‌توانند وارد صفحه فهرست بیماران خود شوند و اطلاعات مربوط به هر یک را مشاهده نمایند. ضمناً پزشکان می‌توانند با کلیک روی هر یک از بیماران خود وارد صفحه مشاهده جزئیات شوند و از اطلاعات تکمیلی آگاهی یابند.

استفاده بیماران از نرم‌افزار آنلاین ویرا
بیمار محترم پس از ویزیت از طرف پزشک متخصص خود با در دست داشتن فرم این مرکز و تایید پزشک، به این واحد مراجعه و پس از انجام مراحل تهیه گراف‌های پزشکی خود طبق سفارش پزشک، کد رهگیری دریافت می‌کند. در ضمن گراف‌های مربوطه فقط جهت پزشک متخصص آن بیمار تهیه و تنها برای پزشک ارسال میگردد.
بیماران محترم می‌توانند پس از انجام مراحل فتوگرافی خود با داشتن این کد و وارد کردن آن در سایت در قسمت پیگیری وضعیت تصویر، از مراحل انجام و تهیه گراف‌های خود مطلع شوند و برای گرفتن وقت بعدی از پزشک متخصص خود برنامه‌ریزی داشته و بدون هیچگونه تماس، هزینه مالی و زمانی کار خود را پیگیری نمایند .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”نمونه گراف های فتوگرافی پزشکی تهران ” color=”black” border_width=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”3016295197,3016295196,3016295195,3016295194,3016295193,3016295192,3016295191,3016295190,3016295189,3016295188,3016295187,3016295186,3016295185,3016295184,3016295183,3016295181,3016295180,3016295179,3016295178,3016295177,3016295176″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”درباره نرم افزار تحت وب” color=”black” border_width=”3″][vc_column_text]

فتوگرافی پزشکی تهران مفتخر به معرفی نرم افزار آنلاین Vieraمی باشد .

این نرم افزار بهترین انتخاب برای پزشکان ، متخصصان و جراحان محترم جهت طبقه بندی و بایگانی اسناد بیماران خود است . این نرم افزار با بهره گیری از جدیدترین سیستم فرم بندی و طبقه بندی اطلاعات جهت ثبت و بایگانی کلیه بیماران از لحظه ورود بیمار جهت پذیرش اولیه و ثبت فرم پذیرش بیمار ، ثبت عکس های قبل و بعد از درمان ، ثبت اطلاعات طول درمان ، برنامه درمانی ، رادیولوژی و آزمایشات مربوطه و غیره ، آماده برای استفاده پزشکان محترم می باشد .

این نرم افزار با کارآیی بسیار بالا وکاربری آسان ، و نیز با بکارگیری به روز ترین و کارآمد ترین  فایروال ها و دیوارهای امنیتی سایت ، محیطی کاملا ایمن جهت ثبت اسناد ، اطلاعات و عکس های بیماران فراهم آورده است .

از مزایای اصلی این نرم افزار آنلاین ، می توان به قسمت جستجو پیشرفته آن اشاره نمود که با بهره گیری از جدیدترین متدهای برنامه نویسی اینترنتی این قابلیت را دارد که پزشک محترم به صورت آنلاین و در هر مکانی که دسترسی به اینترنت مقدور باشد می تواند از فیلدهایی نظیر نام بیمار ، شماره پرونده ، تاریخ پذیرش اولیه ، تاریخ بعدی مراجعه ، تاریخ عمل ، تاریخ آزمایشات ، تاریخ فتوگرافی و غیره آگاهی داشته باشد .

همچنین بخش فتوگرافی پزشکی این شرکت با برقراری ارتباط کاری مستمر با پزشک محترم ، با استفاده از محیط وب و به صورت آنلاین به ارائه گزارش روند پذیرش بیمار پرداخته و پس از پذیرش اولیه و ثبت اطلاعات بیمار در Source ذخیره و بایگانی اطلاعات شرکت اقدام به ارسال اطلاعات برای صفحه شخصی پزشک مربوطه نموده و در مراحل بعدی، گراف های ابتدایی تهیه شده از بیمار، اطلاعات ثبت شده توسط همکاران ما از بیمار و روند کاری تهیه گراف های آن بیمار در صفحه شخصی پزشک ثبت شده و کلیه  اطلاعات قابل مشاهده و پیگیری توسط پزشک می باشد. در ضمن به بیمار محترم پس از مراجعه به بخش فتوگرافی پزشکی شرکت پس از اتمام مراحل اولیه تهیه گراف ها، کد رهگیری داده می‌شود که بیمار میتواند تمامی مراحل تهیه گراف های خود و تاریخ آماده شدن گراف ها و ارسال برای پزشک محترم را مشاهده و پیگیری نماید.

در نتیجه پزشک محترم بدون هیچ گونه هزینه زمانی قادر خواهد بود دیگر امور بیمار خود را پس از پذیرش و ویزیت اولیه ، از تاریخ مراجعه به فتوگرافی پزشکی ، چگونگی تهیه و ارسال گراف ها و اطلاعات اولیه بیمار خود در صفحه رسمی خود در سایت ، به صورت آنلاین بازدید کرده و از تمامی جزئیات و روند کاری بیمار خود اطلاع حاصل نماید . در ضمن با وارد کردن اطلاعات اولیه و نهایی  و گراف های بیمار در صفحه شخصی پزشک ، آرشیو و بایگانی کاملی از بیماران پزشک محترم از ویزیت اولیه تا تهیه گراف ها و انجام عمل و در کل تمامی مراحل طول درمان در این نرم افزار مشخص ثبت و قابل مشاهده ، پیگیری و جستجو می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3016295146″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3016295147″ alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]